Chcete si odpočinout od městského ruchu a užít si klid s partou přátel? Nebo plánujete svatbu a chcete ji mít originální, zkrátka takovou, na kterou budou všichni dlouho vzpomínat s hřejivou vzpomínkou v srdci? U nás je to pravé místo, zajistěte si ubytování v srdci Beskyd, místě, které ještě není poničeno moderní civilizací. Navštivte třeba Centrum tmavé oblohy, kde se můžete pokochat skutečnou tmou, pozorovat hvězdy, aniž by vás rušilo světelné znečištění, kterému se málokde na našem území dá dobře vyhnout.

Nedotčená příroda

Ať už plánujete lyžařský výcvik pro školu a hledáte nové místo, které ještě není okoukané, případně chcete zajímavé místo pro rodinnou dovolenou, jistě budete z našich podmínek nadšení. Nejstarší horská chata v Beskydech je velkým lákadlem pro všechny, kdo si cenní krásné přírody, ať už v létě nebo v zimě, nudit se u nás nebudete. Můžete si zalyžovat, v létě zase po svých prochodit část Beskyd, zkrátka pro každého se tu něco najde, navíc je toto místo vhodné i pro rodiny s dětmi, které se seznámí se skutečně nádhernou přírodou.

Skvělé ubytování
Ohodnoťte příspěvek
Company SA
CIF: B123456789
New Burlington St, 123
CP: W1B 5NF Londýn (Spojené království)
Tel: 9XX 123 456

office@company.com


Speciální internetový magazín, kde najdete mnoho zajímavých článků z prostředí naší republiky a pro srovnání také některé situace ze zahraničí a snadno si tak uděláte obrázek o aktuálním dění.