Ať přemýšlíte, jak chcete, vždycky nakonec http://www.csfd.cz/film/16134-kraska-v-ruzovem/ dojdete k jednomu a tomu samému. O Váš vozový park se musí postarat někdo jiný. Kde byste brali čas na to, abyste se starali ještě o poplatky, které plynou spolu s užíváním firemních vozidel. Abyste mysleli na to, že je potřeba pravidelných prohlídek a občasných drobných výměn součástek Vašich vozů. A Vy tyto firemní automobily potřebujete. Jak jinak byste sháněli odběratele? Tato cesta je nejúčinnější. Přemýšlejte o řešení, které Vás od starostí oprostí. Nenapadá Vás dlouhodobý pronájem vozů?

Službu si odepište z daní

Podívejte se na operativní leasing kalkulačku, zadejte parametry, které požadujete, a zjistěte, zda se Vám nevyplatí starost o vozový park přenechat druhým. Měsíční splátky za takový dlouhodobý pronájem vozidla je možné odečíst z daní. Svůj kapitál také ušetříte, protože ke sjednání tohoto pronájmu jej prostě nepotřebujete. Své výhody má i to, že po dobu pronájmu nepatří vozidlo Vaší firmě. A přesto splní všechny představy o tom, k čemu vozidlo používáte. Rozhodnutí je jasné, ne?

Vaším řešením je leasing
Ohodnoťte příspěvek
Company SA
CIF: B123456789
New Burlington St, 123
CP: W1B 5NF Londýn (Spojené království)
Tel: 9XX 123 456

office@company.com


Speciální internetový magazín, kde najdete mnoho zajímavých článků z prostředí naší republiky a pro srovnání také některé situace ze zahraničí a snadno si tak uděláte obrázek o aktuálním dění.