trika-cz-728-90-v2.gif

Pakliže to nevíte a ani jste to nikdy neslyšeli nikde, podívejte se na internetový portál MotivP, kde najdete vzdělávací kurzy, jež se Vám budou hodit do Vašeho zaměstnání, pokud pracujete ve větším kolektivu lidí a nějakým způsobem je musíte umět řídit. Asertivita je v této problematice nezbytná a velice důležitá, proto nic neponechejte náhodě a zapište se na takový kurz, kde Vás naučí ovládat tyto situace a odolávat manipulaci a zároveň Vás naučí naprosté autonomii. Zároveň se naučíte říkat razantní ne, pokud jste s tím doposud měli problémy.

Neumíte v práci vyjadřovat pochvalu ani kritiku?

Řídíte nějaký kolektiv, který odvádí dobrou práci, ovšem Vy samotní umíte šetřit pochvalou i kritikou na jeho adresu? Asertivita a její vzdělávací kurzy od společnosti MotivP jsou přímo pro Vás ušité na míru. Kurzy nejsou nijak drahé a tato společnost jich nabízí opravdu mnoho. Zapište se na takové, které se Vám budou hodit, a zefektivněte sami sebe. Rozvíjet se můžete v každém věku, na to se přece vůbec dnes nehledí. Zapsat se může každým, tak proč ne Vy. Pojďte do toho s námi.

Víte, co znamená mít „asertivní práva“ a „já jazyk“?
Ohodnoťte příspěvek
Cestovn
</div>

<div class=
Company SA
CIF: B123456789
New Burlington St, 123
CP: W1B 5NF Londýn (Spojené království)
Tel: 9XX 123 456

office@company.com


Speciální internetový magazín, kde najdete mnoho zajímavých článků z prostředí naší republiky a pro srovnání také některé situace ze zahraničí a snadno si tak uděláte obrázek o aktuálním dění.